Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Starachowice

Od niedawna w SCK działa Szkoła Tańca RESPECT DANCE. Została ona założona za sprawą Anny Telki- Kurczyńskiej i Tomasza Kurczyńskiego, którzy tworzą zawodową parę taneczną najwyższej międzynarodowej klasy S.

Ania i Tomek są wicemistrzami Polski w tańcach latynoamerykańskich, sędziami Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT), dyplomowanymi instruktorami tańca, reprezentantami Polski na Pucharze Świata i na najważniejszych międzynarodowych turniejach rangi WDSF World Open, WDSF International, WDC, w kategorii dorosłych par byli w ścisłej czołówce tanecznej, występowali na najbardziej prestiżowych polskich turniejach rangi Grand Prix, na których zajmowali wysokie miejsca na podium, od marca 2014 roku występują w najwyższej kategorii tanecznej: zawodowcy i 15.III 2014 zdobyli Vice Mistrzostwo Polski par zawodowych.

Trenerzy Respect to ludzie nie tylko z pasją i sukcesami ale przede wszystkim mają za sobą wieloletnie doświadczenie w nauce tańca, ich wychowankowie to: vice Mistrzowie w 10-ciu Tańcach finaliści Mistrzostw Polski, finaliści Mistrzostw Polski w klasach, vice Mistrzowie Polski w klasach, zwycięzcy Grand Prix, zwycięzcy prestiżowego turnieju Mariana Wieczystego, zwycięzcy turniejów ogólnopolskich.

Zapraszamy do kontaktu i zapisów:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

733 101 109

Autor: Piotr Kędziora
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.