Samochody na abonament to nowa, ciekawa opcja dla wszystkich osób szukających dla siebie odpowiedniego auta. Na czym polega usługa, jakie są jej zasady i czy sprawdzi się u każdego?

Samochody na abonament – usługa dopasowana do Twoich potrzeb

Auto na abonament, czyli proste zasady dla współczesnego klienta

Nie każdy chce obecnie obciążać się zakupem samochodu – jest to nie tylko kosztowne, ale i kłopotliwe ze względu na formalności. Dodatkowo nowe auto dość szybko traci na wartości, a jego sprzedaż i szukanie kolejnego modelu to następne trudności. Rozwiązaniem jest nowa usługa – samochody na abonament, w ramach której można wynająć auto prosto z salonu na 12 miesięcy, płacąc przy tym jedynie miesięczny abonament.

Zasady są bardzo proste – wystarczy wybrać odpowiednie dla siebie auto wśród dziesiątek dostępnych modeli i zdecydować się na jeden z abonamentów. W ramach każdego z nich otrzymuje się nowy samochód na gwarancji producenta na rok, a bardziej rozbudowane pakiety są także wzbogacone o dodatkowe usługi, związane z codziennym korzystaniem z auta. Po podpisaniu umowy można odebrać samochód i korzystać z niego niemal bez ograniczeń przez pełne 12 miesięcy. Po ich upływie zwraca się auto i można zdecydować się na jedną z dwóch opcji – podpisanie nowej umowy na kolejny samochód na abonament prosto z salonu lub całkowitą rezygnację z usług.

Szeroki wybór samochodów na abonament

Samochody na abonament to usługa, która otwiera przed klientami wiele nowych możliwości. Dzięki niej można wybrać dla siebie zupełnie nowe auto, decydując się na jeden z wielu dostępnych modeli najlepszych na rynku marek. Nowoczesny model Mercedesa, Audi czy Lexusa jest w zasięgu ręki – wystarczy wybrać najbardziej odpowiadającą wersję wyposażenia i niedługo potem odebrać kluczyki do swojego wymarzonego samochodu, idealnie dobranego pod każdym względem. Duży wybór dostępnych aut sprawia, że coś dla siebie znajdzie każdy klient – od osoby szukającej wygodnego i bezpiecznego modelu dla całej rodziny po miłośnika motoryzacji, dla którego wygląd i osiągi pojazdu mają pierwszorzędne znaczenie.

Dodatkowe usługi w abonamencie na samochód

Abonament samochodowy obejmuje nie tylko wynajem nowego auta na rok, ale także dodatkowe usługi, które zwiększą komfort i bezpieczeństwo jazdy podczas długotrwałego korzystania z pojazdu. Wśród różnych pakietów abonamentu można wybrać taki, który zawiera np.:

  • serwis i przeglądy w ASO,
  • pełne ubezpieczenie OC i AC,
  • pakiet assistance i samochód zastępczy.

Dodatkowo dostępny jest abonament, w ramach którego otrzymamy komplet zimowych opon dostosowanych do danego modelu samochodu, wraz z ich przechowywaniem i serwisem. Dzięki temu klient nie musi troszczyć się o żadne kwestie, związane z eksploatacją samochodu.

W ramach umowy ustala się również roczny limit kilometrów, jaki jest nakładany w przypadku każdego auta na abonament. Limity są z reguły wysokie, jednak w razie potrzeby można jeszcze je podnieść, w zależności od swoich indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto zdecydować się na auto w abonamencie?

Samochody na abonament to korzystna usługa, na którą decyduje się coraz większa ilość klientów z Polski. Jej główną zaletą jest przede wszystkim udostępnienie aut prosto z salonu przy korzystnych warunkach finansowych, gdzie klient płaci jedynie comiesięczny abonament. Wiele osób docenia także możliwość wyboru wśród najnowocześniejszych modeli aut najlepszych marek oraz proste zasady i przejrzystą umowę.