Wieczór pamięci Stanisława Soyki - koncert w Parku Kultury w Starachowicach

2 min czytania
Wieczór pamięci Stanisława Soyki - koncert w Parku Kultury w Starachowicach

Park Kultury w Starachowicach przygotowuje wieczór, który ma przypomnieć o sile i świetle w twórczości Stanisława Soyki. To propozycja dla tych, którzy lubią muzyczne podróże z nutą refleksji i nowych aranżacji lokalnych wykonawców.

  • W Parku Kultury zabrzmi „Światło i siła. Pamięci Stanisława Soyki” gdy artyści spotkają się na scenie
  • Muzycy odświeżą repertuar Soyki i pokażą inne oblicza znanych piosenek

W Parku Kultury zabrzmi „Światło i siła. Pamięci Stanisława Soyki” gdy artyści spotkają się na scenie

W programie pojawią się zarówno rozpoznawalne utwory Soyki, jak i te mniej oczywiste w nowych opracowaniach przygotowanych specjalnie na ten wieczór. Atmosferę zbudują lokalni muzycy – na scenie wystąpią: Justyna Motylska, Łukasz Lach, Rafał Gęborek, Marcin Gęborek, Przemysław Greger, Kamil Urbański, Waldemar Dziura, Kuba Sojka oraz Grzegorz Dziamka. 🎶✨

Grafik koncertu:

  • 18 stycznia 2026 (niedziela), godz. 17.00
    Sala widowiskowa Parku Kultury
    WSTĘP WOLNY

WSTĘP WOLNY powtórzony - udział jest bezpłatny, organizator nie przewiduje sprzedaży biletów. 😊🎟️

Muzycy odświeżą repertuar Soyki i pokażą inne oblicza znanych piosenek

Park Kultury w Starachowicach stawia na kameralne, przemyślane wykonania, które pozwolą spojrzeć na dobrze znane kompozycje z innej perspektywy. Publiczność może spodziewać się zarówno nastrojowych aranżacji, jak i momentów, które podkreślą emocjonalną głębię tekstów. To wieczór dla tych, którzy chcą posłuchać blisko i uważnie. 🎤🎹

Park Kultury w Starachowicach zachęca mieszkańców do udziału – 18 stycznia 2026 (niedziela), godz. 17.00 w Sali widowiskowej Parku Kultury. WSTĘP WOLNY.

na podstawie: Park Kultury Starachowice.

Autor: krystian