Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Starachowice

Nowa nawierzchnia z kostki betonowej zostanie położona na 6 gruntowych alejkach zlokalizowanych na nowym cmentarzu przy ul. Radomskiej oraz nekropolii przy ul. Polnej w Starachowicach.

Z utrudnieniami w poruszaniu się po dwóch starachowickich cmentarzach muszą się liczyć osoby odwiedzające groby swoich bliskich na nekropoliach przy ul. Polnej oraz Radomskiej. Prace na ul. Polnej ruszą w najbliższych dniach, ogłoszone zapytanie ofertowe rozstrzygnięto wyłaniając wykonawcę. Obecnie trwa weryfikacja ofert złożonych na budowę pozostałych pięciu przejść. Do przetargu przystąpiło 6 firm, a złożone oferty opiewają na kwoty od 165.595,53 zł do 352.141,35 zł.
- Utwardzanie dotychczas gruntowych alejek i budowa nowych nawierzchni z kostki betonowej to odpowiedź na wnioski zgłaszane przez mieszkańców – informuje Prezydent Miasta Marek Materek i jak zapewnia na tych sześciu inwestycja się nie skończy, bo miasto planuje sukcesywnie, co roku przeznaczać fundusze z budżetu na utwardzanie kolejnych alejek na komunalnych nekropoliach.

 

Cmentarz przy ul. Radomskiej

Bugaj 2

 

 

Cmentarz przy ul. Polnej

 

Polna al. 2

 

Polna al. 3

 

Polna al. 4

 

Polna al.1

 

Polna al.5

 

 

 

Autor: Iwona Tamiołło
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.