Dofinansowanie na termomodernizację i OZE dla wspólnot i spółdzielni - webinar w Kielcach

Właściciele i zarządcy budynków, a także członkowie spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych mają teraz wyjątkową okazję dowiedzieć się, jak skorzystać z europejskich funduszy na termomodernizację i odnawialne źródła energii (OZE). W dniu 20 maja 2024 r. odbędzie się bezpłatny webinar, który pomoże zrozumieć możliwości wsparcia finansowego na te cele.

  1. Bezpłatny webinar dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych
  2. Wsparcie na termomodernizację i OZE
  3. Omówienie programów i grantów
  4. Rejestracja online

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się 20 maja 2024 r. w godzinach 12.00-13.30 na platformie internetowej Webex. Link do spotkania zostanie przesłany po rejestracji zgłoszeń.

Dla kogo jest to wydarzenie?

Spotkanie jest skierowane do właścicieli i zarządców budynków, spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych funduszach i możliwościach ich wykorzystania.

Co będzie omawiane?

Podczas webinaru omówione zostaną różne źródła wsparcia finansowego na termomodernizację i instalację odnawialnych źródeł energii. W szczególności uczestnicy dowiedzą się o:

  • Programie regionalnym Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027
  • Programie Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027
  • Programie TERMO z udziałem środków Krajowego Programu Odbudowy, w tym premii termomodernizacyjnej z opcją grantu termomodernizacyjnego, premii remontowej i grantu OZE

Zgłoszenia i szczegółowe informacje

Rejestracja oraz szczegółowe informacje na temat spotkania znajdują się na stronie organizatora. Nie przegapcie tej okazji, aby zdobyć wiedzę, która może znacząco obniżyć koszty eksploatacji Waszych budynków i przyczynić się do ochrony środowiska.

Zapraszamy do udziału!


Źródło: Starachowice