Działająca od maja 2016 roku Starachowicka Karta Seniora 60+ zyskuje na popularności. Coraz więcej firm i instytucji jest zainteresowanych współpracą z Gminą Starachowice.

Procedura wydawania karty jest następująca :
1. Każda osoba w wieku 60+ zameldowana na terenie Starachowic może zgłosić się do siedziby Dziennego Domu Senior-WIGOR "Manhattan" mieszczącego się na I piętrze Miejskiej Hali Targowej "Galeria Skałka" przy al. Armii Krajowej 28 w godzinach 8:00-16:00.
2. Na miejscu należy wypełnić i złożyć wniosek o wydanie karty oraz okazać się dowodem osobistym.
3. Po pozytywnej weryfikacji wniosku, która odbędzie się natychmiast po jego złożeniu, zostanie wydana karta. Cała procedura potrwa ok. 5 minut.
4. Każdy posiadacz Starachowickiej Karty Seniora 60 + otrzyma folder informacyjny zawierający wykaz miejsc i rodzajów usług oraz wysokość udzielanych rabatów.

Szczegółowych informacji na temat SKS 60+ udzielają pracownicy Domu Senior-Wigor "Manhattan" pod nr tel.668-216-211. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prezentujemy nowy folder.

 

pdffolder_sks_60_aktualny.pdf172.8 KB

 

pdfwniosek_sks_60.pdf78.88 KB

 

pdfzgłoszenie_dla_partnerów.pdf64.6 KB

 

 

 

Autor: Paulina Koczubiej
Paulina Koczubiej


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.