Wójt Gminy Mirzec, Biblioteka i Ośrodek Kultury Gminy Mirzec oraz Stowarzyszenie „Wspólnie dla Gminy Mirzec”, organizatorzy „Mirzeckiej Majówki” serdecznie zapraszają zespoły i kapele weselne oraz grupy taneczne do zaprezentowania się szerszej publiczności podczas Regionalnego Przeglądu Zespołów, Kapel Weselnych i Tańca Weselnego.


Impreza o zasięgu regionalnym odbędzie się 3 maja 2019 roku w amfiteatrze w Mircu. „Mirzecka Majówka” to okazja, aby zaprezentować własny dorobek artystyczny szerszej publiczności, także poza macierzystymi gminami. Celem przeglądu jest także zaprezentowanie kultury regionalnej oraz tradycji artystycznych. Uczestnicy przeglądu rywalizować będą w dwóch kategoriach: „Najlepszy Zespół/Kapela Weselna” oraz „Najlepszy Taniec Weselny”. Na zwycięzców czekają także nagrody finansowe.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 kwietnia 2019 r. w: Urzędzie Gminy w Mircu, w Bibliotece i Ośrodku Kultury Gminy Mirzec lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Urząd Gminy Mirzec 

Poniżej przydatne dokumenty:


docRegulamin Przeglądu54.5 KB


dockapele_2019_karta_zgłoszeniowa.doc31.5 KBAutor: Iwona Tamiołło
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.