Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Starachowice

„29 i ¾ Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski on-line” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka i Starosty Starachowickiego Piotra Babickiego.

NAJMŁODSI RECYTATORZY I ZAWSZE MŁODZI DUCHEM INSTRUKTORZY I OPIEKUNOWIE!
Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski to jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez Park Kultury w Starachowicach.

Mieliśmy nadzieję, że po ciężkim 2020 roku na pewno w 2021 uda nam się spotkać „na żywo”. Niestety…rzeczywistość jest jaka jest i choć bardzo byśmy chcieli nie możemy jej zmienić. Dlatego już dziś podjęliśmy trudną ale wiemy, że najlepszą decyzję i ogłaszamy że tak długo oczekiwany 30 OMKR nie odbędzie się w dotychczas znanej nam formule. Jubileusz trzydziestolecia zobowiązuje do tego by było hucznie i wesoło, nie chcielibyśmy pozbawiać uczestników przyjemności wspólnego przezywania 30-lecia istnienia konkursu dlatego przekładamy świętowanie na lepsze-bezpieczniejsze czasy. Ale by nie pozostawić naszych licznych recytatorów samym sobie zapraszamy Was do zabawy. Wzorem ubiegłorocznej edycji proponujemy Wam „29 i ¾  Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski on-line”. 29 edycja OMKR za nami, 29,5 Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski on-line też przeszedł już do historii, jubileuszowa 30stka wciąż przed nami, zatem czas na 29 i ¾. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, pobierania kart i wysyłania zgłoszeń. Wspaniałe nagrody czekają!

Regulamin

Autor: Piotr Kędziora
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.