Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Starachowice

Dobiega końca projekt Starachowicka Mapa Aktywności Młodzieżowej, oficjalne podsumowanie odbędzie się 16 czerwca 2021 roku w Urzędzie Miejskim w Starachowicach. Podczas wydarzenia młodzi porozmawiają o Unii Europejskiej oraz opowiedzą o ich pomysłach na miasto. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Starachowicka Mapa Aktywności to projekt współfinasowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. W ramach projektu odbyły się warsztaty i spotkania, w których młodzi ludzie mieli przestrzeń do pracy nad własnymi pomysłami na miasto, pod okiem ekspertów. Dobiegł czas podsumowania, młodzież zaprezentuje efekty swojej pracy oraz poprowadzi debatę z dorosłymi, o tym jak można wspierać młodych ludzi w realziacji ich pomysłów. 

W programie konferencji: spotkania z ciekawymi gośćmi, rozmowy o Unii Europejskiej, prezentacja projektu Starachowicka Mapa Aktywności Młodzieżowej, wyróżnienia dla aktywnej młodzieży, konkurs wiedzy o Unii Europejskiej oraz debata. Debata obędzie się zaraz po konferencji podsumowującej projekt "Unia Europejska od A do Z", który jest realizowany przez Stowarzyszenie Rozprawy o Europie. 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, start godzina 10:00.

grafika konferencja smam FINAL

 

 

Zapisu na wydarzenie można dokonać za pomocą linku: //forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=qX26BEmHc0CqfKzxkZ43wY_tCFhiUC9NrEiazWwclhFUQVpVVk8xUEdLVk9YNDZQQllWRk1TUUgyMy4u&fbclid=IwAR3mxBfJrxkQ0pGYIHY0ZRccRQWbGzx1lQQn-0C5zyV3Vx-e0GestYqQh6Q

Autor: Izabela Wrona
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.