Ruszył nabór na wolne stanowiska urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Starachowicach. Wachlarz ofert jest szeroki, poczynając od planowania i prowadzenia inwestycji poprzez zagospodarowanie i utrzymanie terenów zielonych na gospodarowaniu nieruchomościami kończąc. Na dokumenty aplikacyjne kandydatów czekamy do 17 grudnia 2021 r.

Miasto poszukuje pracowników na stanowiskach: Inspektora w Referacie Realizacji Inwestycji, Podinspektora ds. zieleni miejskiej w Referacie Ochrony Środowiska, Podinspektora w Biurze Architekta Miejskiego, Podinspektora w Referacie Urbanistyki i Planowania Przestrzennego oraz Podinspektora w Referacie Geodezji i Zarządzania Nieruchomościami.

Szczegółowe informacje na temat wymagań obligatoryjnych i pożądanych oraz zakresu zadań i dokumentów aplikacyjnych, dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Starachowice oraz pod poniższymi linkami:

 

Podinspektor w Referacie Urbanistyki i Planowania Przestrzennego PP.2021.12.pdf

Podinspektor w Referacie Geodezji i Zarządzania Nieruchomościami GN2021_12.pdf

Podinspektor ds. zieleni miejskiej w Referacie Ochrony Środowiska

Podinspektor w Biurze Architekta Miejskiego

Inspektor w Referacie Realizacji Inwestycji

 

 

Autor: Iwona Tamiołło
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.