W minioną wtorek starachowiccy policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego, zabezpieczyli w jednym z lokali w Starachowicach cztery automaty do gier hazardowych. Mundurowi zatrzymali również dwie osoby przy których ujawnili narkotyki.

Policjanci ze starachowickiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami celno –skarbowymi,  w minioną wtorek złożyli służbową wizytę w jednym ze starachowickich lokali. Tam ujawnili i zabezpieczyli cztery automaty do gier hazardowych. Ponadto mundurowi podczas czynności zatrzymali 42 letnią kobietę, oraz 25 letniego mężczyznę przy których zostały znalezione środki odurzające w postaci białego proszku, wstępnie zweryfikowanego jako amfetamina. Trafili oni do policyjnego aresztu.

Za posiadanie środków odurzających grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi odpowiedzialność karno-skarbowa w postaci grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obu kar łącznie.

Opr. PK

Źródło: KPP w Starachowicach

  • Zabezpieczone automaty.
  • Zabezpieczone automaty.