UM Starachowice: Podziękowania dla Kierownika Włodzimierza Jedynaka
Po 26 latach pracy w Urzędzie Miejskim w Starachowicach, Pan Włodzimierz Jedynak przeszedł na emeryturę. Przez ostatnich 15 lat pełnił funkcję Kierownika Referatu Edukacji, Kultury i Sportu.
- Panie Włodku, serdecznie dziękujemy za Pana wieloletnią, dobrą pracę dla Starachowic. Współpraca z Panem była zaszczytem i przyjemnością - mówił Prezydent Miasta Marek Materek, który wspólnie ze współpracownikami oraz kierownikami referatów i jednostek miejskich podziękował doświadzonemu pracownikowi za zaangażowanie włożone w rozwój Starachowic.
- Z wykształcenia jest księgowym, a w Urzędzie Miejskim od początku zajmował się tematem edukacji. Wyuczony fach był nieoceniony przy pilnowaniu wydatków sfery oświatowej. Pan Włodek przeżył” 7 prezydentów. Jest profesjonalistą i książnicą wiedzy. Będzie nam Go po ludzku w Urzędzie bardzo brakowało - dodaje Prezydent Marek Materek.
Włodzimierz Jedynak pracę w starachowickim magistracie rozpoczął w 1996 roku od funkcji inspektora w Wydziale Edukacji i Kultury. W 2007 roku objął stanowisko kierownicze.
Autor: Tomasz Porębski
Urząd Miejski w Starachowicach, starachowice.eu/aktualnosci/7706-podziekowania-dla-kierownika-wlodzimierza-jedynaka
Autor: krystian