Policja Starachowice: Pracowity weekend na starachowickich drogach

1 min czytania

W miniony weekend starachowiccy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wielokrotnie podejmowali interwencje wobec kierujących, którzy bagatelizowali bezpieczeństwo. Jazda bez uprawnień, alkohol i skrajnie niebezpieczne manewry wszystkie te sytuacje spotkały się z odpowiednią reakcją mundurowych.

Policjanci w miniony weekend 72 razy reagowali na popełnione wykroczenia. Niestety 3 osoby nie posiadały uprawnień do kierowania pojazdami, którymi się poruszali. Ponadto uczestnicy ruchu drogowego dopuścili się szeregu przestępstw: w dwóch przypadkach kierujący prowadzili swoje pojazdy pomimo aktywnych sądowych zakazów, 9 kierujących znajdowało się pod wpływem alkoholu, jedna z tych osób 35-latek z gminy Brody, okazał się osobą poszukiwaną.

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się kierujący pojazdem marki Opel, który dopuścił się wyprzedzania dwóch pojazdów na przejściu dla pieszych. 23-letni mieszkaniec powiatu ostrowieckiego został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.

Źródło: KPP w Starachowicach

Opis filmu: wyprzedzanie

__ Pobierz plik TST.mp4 (format mp4 - rozmiar 1.59 MB)

Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach, starachowice.swietokrzyska.policja.gov.pl/, starachowice.swietokrzyska.policja.gov.pl/tst/dzialania-policji/aktualnosci/57551,Pracowity-weekend-na-starachowickich-drogach.html

Autor: krystian