Prezydent Miasta Starachowice podaje do publicznej wiadomości ofertę Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin SENSHI – zgodnie z art. 19 a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

W związku ze złożeniem w dniu 9.08.2022 r. oferty przez Starachowicki Klub Karate Kyokushin SENSHI, ul. Gliniana 5/15, 27-200 Starachowice na realizację zadania pod tytułem:

„Mistrzostwa Europy EKO Karate Kyokushin/Shinkyokushin w Bułgarii – wyjazd zawodników i trenerów”

Prezydent Miasta Starachowice uznając celowość proponowanego zadania, na podstawie art.19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j.t. Dz.U. z 2022 r. poz. 1327 z późn. zm.) podaje ofertę do publicznej wiadomości.

Powyższa oferta dostępna jest dla Państwa również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej //bip.um.starachowice.pl w zakładce Tablica ogłoszeń → Współpraca z NGO oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Starachowicach, ul. Radomska 45.

Autor: Leszek Kowalski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.