WAGNER koncert media

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek oraz Park Kultury w Starachowicach serdecznie zapraszają na koncert „Navigare necesse Est” poświęcony wybitnemu starachowiczaninowi, Władysławowi Wagnerowi, który przeszło 90 lat temu wypłynął w rejs dookoła świata na jachcie żaglowym.

Rada Miejska w Starachowicach postanowiła upamiętnić to wydarzenie ogłaszając miniony rok 2022 „Rokiem Władysława Wagnera”. Na przestrzeni zeszłego roku odbyło się wiele wydarzeń przybliżających zwłaszcza młodemu pokoleniu postać tego niezwykłego człowieka, koncert który odbędzie się 22 stycznia (niedziela) o godzinie 18.00 w sali „Olimpia” Urzędu Miejskiego (ul. Radomska 45) jest zwieńczeniem i podsumowaniem „Roku Władysława Wagnera”. A wieczór swoim występem uświetnią: Kacper Hartung, Maciej Jagieło, Paulina Jezulin - Szwedo, Małgorzata Kutrowska, Emilia Misztal, Patrycja Suwara, oraz zespół „Chłopcy z Parku” w składzie: Grzegorz Dziamka, Waldemar Dziura, Piotr Mrózek, Krzysztof Stanik.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!!!

Autor: Piotr Kędziora
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.