30 stycznia startuje kolejna edycja kursów dla uczniów klas ósmych prowadzonych w formule online organizowanych przez Fundację Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego. Współpraca naszego samorządu z tymi organizacjami zaowocowała wynegocjowaniem 75 % zniżki dla uczniów starachowickich szkół do skorzystania z kursów.

Do egzaminów ósmoklasisty w maju pozostało już tylko 4 miesiące. To idealny czas, aby nasi uczniowie skorzystali z licznych ofert edukacyjnych przygotowujących ich do egzaminów.

- Zachęcamy do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty intensywnych kursów dla uczniów klas ósmych prowadzonych w formule online (2x w tygodniu), które mogą przygotować uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej z zakresu matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. To już kolejna edycja kursów, która startuje 30 stycznia. Dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało nam się wynegocjować dla mieszkańców bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 75%. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji – zapewnia Mariusz Majewski, kierownik Referatu Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Starachowicach.

Co zyskają uczniowie?

  • dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych

  • omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne

  • zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole

  • nadrobią zaległości

Co otrzymają rodzice?

  • korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów

  • 75% rabatu za kurs z jednego przedmiotu od ceny podstawowej za kurs, która wynosi 875 zł

  • wsparcie i pomoc dla swoich dzieci

pl1 1 1284

Intensywny kurs dla uczniów klas ósmych składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (2x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne.

Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.

- Zachęcamy gorąco do skorzystania z tej propozycji. Kursy to szansa dla naszych dzieci na lepsze wyniki w nauce, to wyrównanie barier i poprawienie dostępności do wiedzy, jakiej do tej pory nie było w polskiej przestrzeni edukacji – zapewniają pracownicy Urzędu Miejskiego.

LECTURUS Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego łączy doświadczenie najlepszej kadry, nowoczesne narzędzia nauki i komunikacji on-line sprawdzone podczas pandemii, powszechnie dostępne na smartfonie, laptopie czy komputerze. Partnerem Lecturus Sp. z o.o. jest fundusz inwestycyjny TISE SA Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, który tworzą instytucje zajmujące się finansowaniem projektów społecznych i etycznych. Lecturus jest twórcą i skutecznie wdraża od 2020 roku platformy nauczania on-line.

Fundacja Miasto to podmiot powołany przez Związek Miast Polskich, po to, by wspierać miasta i inne jednostki samorządu terytorialnego.

- W obliczu wielu wyzwań stojących przed samorządami, m.in. z zakresu edukacji, oferuje pomoc zespołu doradców, który zyskał ogromne doświadczenie na przestrzeni ostatnich lat, m.in. realizując szereg projektów w ramach działalności ZMP. Fundacja Miasto współpracując z wieloma partnerami, zajmuje się przygotowywaniem dokumentów strategicznych, podejmowaniem różnych inicjatyw badawczych, organizacją szkoleń i kursów – czytamy na stronie fundacji.

Autor: Leszek Kowalski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.