Ruszają konsultacje społeczne projektu Strategii Terytorialnej Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy na lata 2023-2030 wraz z Prognozą Oddziaływania na Środowisko. 

W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem Strategii Terytorialnej Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy na lata 2023-2030, która zawiera długookresowe założenia związane z rozwojem całego MOF Miasta Północy oraz określa cele i kierunki z nim związane, zapraszamy wszystkie zaineresowane podmioty i osoby do udziału w konsultacjach społecznych niniejszego dokumentu oraz Prognozy Oddziaływania na Środowisko przygotowanej dla Strategii ZIT.

lubianka1

Konsultacje będą prowadzone w terminie od 30.10.2023 r. do 19.11.2023 r.

Uwagi do opracowaniem Strategii Terytorialnej Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy na lata 2023-2030 oraz Prognozy można zgłaszać za pomocą: 

  • formularza elektronicznego dołączonego do tej informacji przesyłając go za pośrednictwem internetu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • za pomocą formularza papierowego dostępnego w Urzędzie Miejskim w Starachowicach w Biurze Obsługi Mieszkańców bądź przesyłając go pocztą na adres: Urząd Miejski w Starachowicach,  27-200 Starachowice ul. Radomska 45

dworzec1

Projekt Strategii Rozwoju Terytorialnej Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy na lata 2023-2030 wraz z Prognozą dostępny jest w załączniku do niniejszego ogłoszenia, a także na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Starachowicach pod adresem bip.starachowice.eu.

 

DOKUMENTY

Formularz zgłaszania uwag

Prognoza oddziaływania na środowisko dla Strategii ZIT

Strategia Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych MOF Miasta Północy

Załącznik 1. do Prognozy - mapy ochrona przyrody

Załącznik 2. do Prognozy - mapy wody

Załącznik 2. do Strategii ZIT - przebieg Szlaku Turystyki Postindustrialnej Żelazne Doliny

Autor: Leszek Kowalski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.