Juniorzy starsi Staru / Juventy Starachowice zremisowali przed własną publicznością z faworyzowanym Hutnikiem Kraków 2:2. Podopieczni Zdzisława Spadły w rozgrywkach ligi makroregionalnej zdobyli swój drugi punkt.

W marcu rozpoczęła się ligowa rywalizacja piłkarska w grupie D makroregionalnej ligi juniorów. Drużyna Staru / Juventy w swoim pierwszym meczu uległa w Rzeszowie miejscowej Resovii. Tydzień później podopieczni Zdzisława Spadły przegrali na własnym boisku z Orlętami Kielce 1:2. W trzeciej kolejce Star / Juventa zdobył swój pierwszy punkt. Nasi juniorzy zremisowali w Chełmie z Chełmianką 1:1.star juve mecz 2

W ubiegłą sobotę starachowiczanie znów zagrali na własnym boisku. Ich rywalem był krakowski Hutnik, a mecz odbył się na sztucznym boisku przy ulicy Szkolnej.

Do przerwy kibice obejrzeli trzy gole. Po 27 minutach gospodarze prowadzili już 2:0. Najpierw golkipera gości pokonał Bartosz Szydłowski. Kwadrans później do siatki rywali trafił Dawid Płatek. Tuż przed przerwą kontaktowego gola zdobył Miłosz Drąg. Ten sam zawodnik w 88. minucie ustalił wynik meczu zdobywając gola na 2:2.

STAR/JUVENTA: Pocheć – Nawrot, Borkowski, Błażejewski, Podzielny (60. Maruszak), Nowakowski (46. Strzelec), Krzyżowski (46. Korczak), Płatek, Kalisz, Gładyś, Szydłowski.

Trenerzy: Zdzisław Spadło, Artur Mikos.

Przed naszymi piłkarzami teraz dwa mecze wyjazdowe. Star/Juventa najpierw zagra ze Stalą Rzeszów, a tydzień później pojedzie do Radzynia Podlaskiego na mecz z Orlętami.

28 kwietnia (niedziela) starachowicka drużyna zagra u siebie z Garbarnią Kraków.