Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Starachowice

Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach zaprasza na 37 Dziecięcy Festiwal Piosenki. Festiwal odbędzie się 4 czerwca 2019 roku (wtorek) w Starachowickim Centrum Kultury. Początek o godzinie 10.00.

W festiwalu weźmie udział 22 bardzo młodych wokalistów- będą to przedstawiciele starachowickich przedszkoli. Uczestnikom towarzyszył będzie zespół muzyków – instruktorów MDK w składzie: Waldemar Dziura, Piotr Mrózek, Krzysztof Stanik oraz Emil Kania z zespołu rockowego MDK „Noł nejm” i gościnnie Aleksandra Bicz. W jury zasiądą przedstawiciele starachowickich mediów oraz placówek kultury, edukacji, sportu, rekreacji i przyjaciele Festiwalu.

W przerwie na obrady jury wystąpi młody, zdolny iluzjonista – Jakub. Jakub jest uczniem IV Liceum Ogólnokształcącym w Kielcach. Od kilku lat interesuje się iluzją. To niezwykłe hobby stało się jego pasją, którą rozwija samodzielnie. Jak mówi - jego celem jest udowodnić ludziom, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Patronat nad Festiwalem sprawują starosta starachowicki Piotr Babicki i prezydent miasta Starachowice Marek Materek. Głównym organizatorem festiwalu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach. Współorganizatorem jest Starachowickie Centrum Kultury.

 

MDK Starachowice

 

37 dziecięcy fetiwal piosenki zaproszenie

Autor: Iwona Tamiołło
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.