Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Starachowice

Nie czekaj!  Spisz się teraz! Dopiero 52% mieszkańców Starachowic wzięło udział w obowiązkowym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

  • Podstawową metodą spisu jest samospis internetowy. Przez cały czas trwania spisu można spisać się samodzielnie na stronie spis.gov.pl
  • Osoby, które nie mają dostępu do odpowiednich narzędzi aby się spisać, zapraszamy do Urzędu Miejskiego do Biura Obsługi Mieszkańca na specjalnie przygotowane stanowiska do samospisu (na miejscu można uzyskać pomoc członka Gminnego Biura Spisowego).

Przypominamy, że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa do 30 września 2021 r. Nie zwlekajmy ze spisaniem się do ostatniego dnia.

 Gminne Biuro SpisowePlakat A3 ogolne informacje o NSP 2021 1

 

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 nadal trwa!

 

Nie czekaj! Spisz się teraz! Dopiero 52% mieszkańców Starachowic wzięło udział w obowiązkowym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

v  Podstawową metodą spisu jest samospis internetowy. Przez cały czas trwania spisu można spisać się samodzielnie na stronie spis.gov.pl

v  Osoby, które nie mają dostępu do odpowiednich narzędzi aby się spisać, zapraszamy do Urzędu Miejskiego do Biura Obsługi Mieszkańca na specjalnie przygotowane stanowiska do samospisu (na miejscu można uzyskać pomoc członka Gminnego Biura Spisowego).

Przypominamy, że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa
do 30 września 2021 r. Nie zwlekajmy ze spisaniem się do ostatniego dnia.

 

Gminne Biuro Spisowe

Autor: Izabela Wrona
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.