Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Starachowice

W sobotnie południe Star Starachowice rozegra ostatni mecz ligowy piłkarskiej jesieni. Podopieczni Tadeusza Krawca na własnym boisku zmierzą się z Nidą Pińczów. Stawką meczu będzie utrzymanie pozycji lidera.

Po 16. kolejkach świętokrzyskiej czwartej ligi Star Starachowice jest liderem rozgrywek. W swoim dorobku „zielono-czarni” mają 37 punktów. W czołówce tabeli panuje jednak „punktowy ścisk”. Wiceliderem rozgrywek jest zespół rezerw Korony Kielce mając na koncie 36 punktów. Trzeci jest GKS Rudki z dorobkiem 35 „oczek”, a czwarty GKS Nowiny punkt mniej – 34.

Na zakończenie rundy jesiennej piłkarze Staru zmierzą z Nidą Pińczów, która aktualnie zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Nida ma na koncie 10 punktów, a w 16 meczach zwycięstwa odniosła tylko w dwóch.

Star wygrał jak dotąd 12-krotnie. Jeśli w sobotę wygra po raz 13-sty w tej rundzie to na pewno utrzyma fotel lidera i rundę wiosenną rozpocznie na samym szczycie ligowej tabeli.

Mecz Star – Nida zostanie rozegrany w sobotę 20 listopada. Początek meczu – godzina 12.00. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej na Stadion Miejski przy ulicy Szkolnej.

 

tabela

fot. kieleckapilka.pl, FB Star

Autor: Leszek Kowalski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.