rakow-korona-pzbuk-zaklady-bukmacherskie

Początek sezonu w wykonaniu piłkarzy Korony Kielce był całkiem udany. W ostatnich tygodniach podopieczni Leszka Ojrzyńskiego mają jednak gigantyczne problemy. Beniaminek nie wygrał żadnego z 6 ostatnich meczów ligowych i plasuje się w strefie spadkowej. Czy Korona będzie w stanie przełamać się w najmniej spodziewanym momencie?

Raków Częstochowa vs Korona Kielce

Po 13 rozegranych meczach podopieczni Leszka Ojrzyńskiego plasują się na 16. miejscu w tabeli. Korona Kielce do tej pory wywalczyła 12 ligowych punktów. Podobnym wynikiem mogą pochwalić się piłkarze Piasta Gliwice, jednak mają lepszy bilans bramkowy. W najbliższej kolejce piłkarze Korony zmierzą się do wyjazdowej rywalizacji z Rakowem Częstochowa. Beniaminek ma na swoim koncie 6 kolejnych meczów bez zwycięstwa. Dodatkowo w każdej z tych rywalizacji Korona straciła przynajmniej jednego gola, a aż 5 z tych 6 meczów zakończyło się wynikiem btts.

Analitycy nie mają wątpliwości, że faworytem tego spotkania na pzbuk.pl będzie ekipa gospodarzy. Raków Częstochowa jest aktualnym liderem Ekstraklasy i ma na swoim koncie 29 wywalczonych punktów. Podopieczni Marka Papszuna w poprzedniej kolejce zmierzyli się na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Krzyżowcy nie pozostawili żadnych złudzeń drużynie, która znajduje się w strefie spadkowej i pewnie wygrali w stosunku 3:0. Typując spotkania z udziałem Rakowa w ofercie zakładów bukmacherskich online, warto zwrócić uwagę na znakomitą postawę w grze defensywnej tego zespołu. Zawodnicy z Częstochowy do tej pory zaledwie 9 razy wyjmowali piłkę z własnej siatki, co jest najlepszym wynikiem w Ekstraklasie. Pomimo dobrej postawy w defensywie, nie zapominają oni jednak również o atakowaniu bramki przeciwnika, ponieważ do tej pory zdobyli z 23 gole, i tylko Wisła Płock może się pochwalić lepszym wynikiem.

Oba te zespoły zmierzyły się na obiekcie Rakowa trzykrotnie. 2 razy górą byli piłkarze z Częstochowy, a raz niespodziankę sprawiła Korona. Pod kątem zakładów bukmacherskich warto zwrócić uwagę, że w żadnej z tych rywalizacji nie było wyniku btts. Biorąc pod uwagę, w jakiej formie znajdują się piłkarze Rakowa Częstochowa, czyste konto może być możliwym wynikiem w najbliższy weekend.

Jak potoczy się to spotkanie?

Zakłady bukmacherskie online na to spotkanie mają kilkadziesiąt różnych opcji, oznacza to, że wydarzyć może się całkiem sporo. Moim typem będzie prognoza z brakiem wyników btts. Raków Częstochowa ma aktualnie serią 7 kolejnych meczów bez straconej bramki. Patrząc na aktualną formę Korony Kielce, raczej trudno oczekiwać, aby taka passa miała dobiec końca właśnie z tym przeciwnikiem. Patrząc po proponowanych kursach, ewidentnie widać, że zakłady bukmacherskie spodziewają się tutaj czystego konta gospodarzy.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w Starachowicach.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95