Wernisaż w Pałacyku: Wspomnienie o Marii Drozdowskiej już 6 czerwca
Zapraszamy na wyjątkowy wernisaż, który upamiętni Marię Drozdowską. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do zobaczenia szkiców i akwareli artystki, które pochodzą ze zbiorów Anny Treski-Siwoń.
  1. Wernisaż odbędzie się 6 czerwca 2024 r.
  2. Start o godz. 18:00.
  3. Miejsce: Centrum Kreatywności Pałacyk.
  4. Prezentowane będą prace Marii Drozdowskiej.

Maria Drozdowska, znana i ceniona artystka, pozostawiła po sobie bogate dziedzictwo artystyczne. W jej pracach można dostrzec niezwykłą wrażliwość i talent, które przyciągają wzrok i poruszają serca. Wernisaż będzie doskonałą okazją, aby na nowo odkryć jej twórczość.

Centrum Kreatywności Pałacyk to miejsce, które idealnie nadaje się do prezentacji sztuki. Jego wyjątkowa atmosfera i architektura stanowią doskonałe tło dla dzieł sztuki, które tam będą prezentowane. Warto zarezerwować sobie czas na to wydarzenie, aby móc w pełni cieszyć się atmosferą i artystycznym klimatem.

Wystawa "Wspomnienie o Marii Drozdowskiej - Szkice i akwarele" z pewnością będzie wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci odwiedzających. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników sztuki do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Nie przegap tej okazji, aby zanurzyć się w świat piękna i artystycznej wrażliwości. Wernisaż odbędzie się 6 czerwca 2024 r. o godz. 18:00 w Centrum Kreatywności Pałacyk.


Wg inf z: Urząd Miejski Starachowice