Rodzinny rajd rowerowy w Starachowicach – zaprasza prezydent Materek
Już w najbliższą niedzielę miłośnicy rowerowych przygód będą mieli okazję wziąć udział w rodzinnym rajdzie rowerowym. Prezydent Miasta Marek Materek zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

Rodzinne Rajdy Rowerowe – stały element wakacyjnych aktywności

Rodzinne Rajdy Rowerowe stały się nieodzowną częścią letnich aktywności w naszym mieście. Organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, przyciągają licznych entuzjastów rowerowych wycieczek. To doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu, ciesząc się sportem i towarzystwem innych mieszkańców.

Harmonogram wakacyjnych rajdów rowerowych

W tym roku organizatorzy zaplanowali trzy rajdy rowerowe. Pierwszy z nich odbędzie się już w niedzielę, 14 lipca. Dwa kolejne rajdy zaplanowano na sierpień – 4 i 25 dnia tego miesiąca. Każdy z nich obiecuje niezapomniane wrażenia i świetną zabawę.

Wspólna trasa i atrakcje na mecie

Rajd rozpocznie się o godzinie 10:00 przy Krytej Pływalni, skąd uczestnicy wyruszą w kierunku Wąchocka. Trasa jest doskonale znana lokalnym rowerzystom, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Na mecie, oprócz satysfakcji z pokonanej trasy, na uczestników czeka wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek oraz drobne upominki.

Zaproszenie od Prezydenta Miasta

Prezydent Miasta Marek Materek serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w rajdzie. „Zapraszam wszystkich miłośników rowerowych przygód na wakacyjny rajd rowerowy. Spotykamy się w niedzielę o godzinie 10-ej tuż obok Krytej Pływalni. Wspólnie pojedziemy do Wąchocka doskonale znaną nam trasą. Jestem przekonany, że znów pobijemy rajdowy rekord i będziemy się znakomicie bawić. A starachowickie rajdy to nie tylko rowerowa przygoda, ale również wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek i drobne upominki dla uczestników. Do zobaczenia w niedzielę” – powiedział Marek Materek.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w rajdzie, wystarczy się zapisać. Wszelkie niezbędne informacje oraz zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 789-199-251.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do aktywnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół! Do zobaczenia na trasie!


Według informacji z: UM Starachowice