Roztańczony Kuczów - poranek tańca i zabawy dla najmłodszych w świetlicy

FOT. Urząd Gminy Brody
**Świetlica w Kuczowie zamieni się na kilka godzin w pełen energii parkiet — dzieci będą tańczyć, skakać i bawić się przy muzyce. Organizatorzy z Brodów szykują zajęcia bez presji na umiejętności, za to z dużą dawką ruchu i uśmiechu. To propozycja dla rodzin z Starachowic i okolic, które szukają poranka pełnego aktywności dla najmłodszych.
- Miejsce: świetlica w Kuczowie
- Organizator: Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach**
- Roztańczony Kuczów zaprasza na poranek ruchu i muzyki
- Z Brodów do Kuczowa - co zabrać i czego się spodziewać
Roztańczony Kuczów zaprasza na poranek ruchu i muzyki
W wydarzeniu pod nazwą Roztańczony Kuczów najważniejsza będzie radość z ruchu. Program skupia się na prostych, angażujących zabawach tanecznych — wspólnych tańcach, skokach i wygibasach — które nie wymagają żadnego wcześniejszego doświadczenia. Organizatorzy podkreślają integracyjny charakter spotkania i zachętę do aktywności fizycznej poprzez muzykę.
Dla jasności najważniejsze informacje:
- Data: 23 stycznia
- Godziny: 9.00–12.00
- Miejsce: świetlica w Kuczowie
- Organizator: Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach
Prośba od organizatorów jest prosta — dzieci powinny przyjść w wygodnych butach sportowych i ze świetnym humorem. Nie trzeba się zapisywać ani posiadać przygotowania tanecznego — wystarczy chęć do zabawy.
Z Brodów do Kuczowa - co zabrać i czego się spodziewać
Na miejscu będzie głośno i wesoło, a tempo zajęć dostosowane do najmłodszych uczestników. Rodzice mogą liczyć na bezpieczną, swobodną atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu nowych znajomości przez dzieci i wspólnemu spędzeniu poranka. Kilka praktycznych wskazówek:
- ubiór: wygodne, sportowe ubrania i buty;
- warto zabrać małą butelkę wody;
- przyjdź kilka minut wcześniej, by dziecko miało czas oswoić się z miejscem.
Dla dzieci to przede wszystkim okazja do zabawy i wyładowania energii — proste ruchy i rytm muzyki często wystarczają, by maluchy zapomniały o nieśmiałości i zaczęły się ruszać.
na podstawie: Urząd Gminy Brody.
Autor: krystian

