Noc integracji w Hotelu Senator — cztery drużyny, jedna zabawa

2 min czytania
Obrazek przedstawia grafikę promocyjną wydarzenia Noc integracji w Hotelu Senator — cztery drużyny, jedna zabawa

Hotel Senator organizuje wieczór integracyjny, podczas którego goście będą mogli dołączyć do jednej z czterech drużyn reprezentujących różne działy obiektu. W programie przewidziano oprawę muzyczną z DJ-em, gry drużynowe oraz poczęstunek przygotowany przez kuchnię hotelu. Wydarzenie ma charakter towarzyski i komercyjny — uczestnictwo jest płatne.

Podstawowe informacje

  • Data i godzina: sobota, 15 listopada 2025, godz. 20:00 CET (czas środkowoeuropejski)
  • Miejsce: Bankowa 7, 27-200 Starachowice, Polska
  • Koszt uczestnictwa: 220 zł za osobę
  • Rezerwacje: numer telefonu podany w informacji o wydarzeniu (dwa numery kontaktowe)

Organizator i drużyny

Organizatorem są osoby związane z Hotelem Senator. Uczestnicy będą mogli wybrać, do której z czterech drużyn dołączą:

  • Kinga — marketing i sprzedaż
  • Angelika — recepcja
  • Marcin — gastronomia
  • Tomasz — dział techniczny

Co obejmuje program

W opisie wydarzenia wskazano następujące atrakcje i elementy organizacyjne:

  • DJ i zabawa taneczna — muzyczna oprawa wieczoru
  • Integracyjne gry drużynowe — aktywności mające na celu integrację uczestników
  • Pyszne dania — potrawy przygotowane przez kuchnię (wspomniani kucharze: Marcin i Mateusz)
  • Zakąski słone i słodkie oraz napoje
  • Dekoracje i atmosfera — elementy scenografii zwiększające walory imprezy

Dla kogo

Wydarzenie adresowane jest do osób, które chcą spędzić wieczór towarzysko, wziąć udział w grach integracyjnych i skosztować potraw hotelowej kuchni. Ze względu na opłatę uczestnictwa można je traktować jako wydarzenie komercyjne organizowane przez hotel.

Kontakt i rezerwacje

Rezerwacje miejsc są obsługiwane telefonicznie — w informacji o wydarzeniu podano dwa numery kontaktowe. Liczba miejsc może być ograniczona, dlatego organizator zaleca wcześniejszą rezerwację.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia