Trzeci przetarg na sprzedaż działki przy ul. Ustronie w Starachowicach
W Starachowicach szykuje się kolejna szansa na inwestycję w nieruchomości! Już 21 maja odbędzie się trzeci przetarg na zakup działki przy ul. Ustronie.
  1. Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki ewidencyjnej nr 1157/3.
  2. Cena wywoławcza wynosi 135 300 zł brutto.
  3. Wadium w wysokości 14 000 zł należy wpłacić do 14 maja.
  4. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miejskim przy ul. Radomska 45, sala 130.

Przedmiotem przetargu jest działka o powierzchni 0,1010 ha, która znajduje się w obrębie 0003 i jest własnością Gminy Starachowice. Dla zainteresowanych, szczegóły dotyczące przetargu można uzyskać w Referacie Geodezji i Zarządzania Nieruchomościami, pokój 104, pod numerem telefonu 41 322 11 05. Osoby zainteresowane uczestnictwem w przetargu muszą wpłacić wadium, które zapewnia udział w licytacji. Jest to istotny krok, który należy dopełnić przed rozpoczęciem przetargu.

Warto również zapoznać się z Zarządzeniem Prezydenta Miasta dotyczącym procedur przetargowych, aby dokładnie zrozumieć wymogi i zasady uczestnictwa. To doskonała okazja dla inwestorów i osób poszukujących atrakcyjnie położonej nieruchomości do rozwijania własnych projektów biznesowych czy mieszkaniowych.

Prezydent Marek Materek zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w przetargu i życzy powodzenia w licytacji.


Urząd Miejski w Starachowicach