Muzyczna uczta z operetką w Amfiteatrze Parku Miejskiego - 6 lipca o 19:00
Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z operetką, który odbędzie się 6 lipca o godzinie 19:00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego. To niesamowite wydarzenie w ramach Festiwalu im. K. Jamroz, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze standardy z musicali oraz utwory operetkowe. Wystąpią Marzena Trzebińska i Jakub Milewski, a towarzyszyć im będzie zespół Strauss Ensamble. Prowadzenie koncertu powierzono Arturowi Jaroniowi. Wstęp wolny!

Muzyczna Uczta w Amfiteatrze Parku Miejskiego

Już 6 lipca o godzinie 19:00 Amfiteatr Parku Miejskiego zamieni się w scenę dla wyjątkowego koncertu operetkowego. To wydarzenie, będące częścią prestiżowego Festiwalu im. K. Jamroz, jest doskonałą okazją, aby delektować się muzyką na żywo w pięknej scenerii parku.

Wyjątkowi Artyści i Repertuar

Na scenie zaprezentują się znakomici artyści: Marzena Trzebińska i Jakub Milewski. Wraz z nimi wystąpi zespół Strauss Ensamble, który jest znany z wykonywania najlepszych standardów z musicali oraz utworów operetkowych. Ich występ z pewnością dostarczy publiczności wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Koncert Prowadzony przez Artura Jaronia

Całość wydarzenia poprowadzi Artur Jaroń, który swoim doświadczeniem i charyzmą z pewnością wprowadzi widzów w odpowiedni nastrój. Dzięki jego prowadzeniu koncert nabierze dodatkowego blasku, a publiczność będzie miała okazję dowiedzieć się więcej o wykonawcach i wykonywanych utworach.

Wstęp Wolny – Nie Przegap Tego Wydarzenia!

Warto zaznaczyć, że wstęp na koncert jest wolny, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej atrakcyjnym. To doskonała okazja, aby spędzić letni wieczór w towarzystwie pięknej muzyki i znakomitych artystów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do licznego przybycia i wspólnego celebrowania tego muzycznego święta.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Spotkajmy się 6 lipca o godzinie 19:00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego i cieszmy się wspólnie magicznym wieczorem z operetką.


Opierając się na: Starachowice