Wernisaż wystawy prac Doroty Sarzyńskiej w Wieży Ciśnień

Grafika promocyjna wydarzenia Wernisaż wystawy prac Doroty Sarzyńskiej w Wieży Ciśnień

W Starachowicach sezon wystawienniczy w muzealnej Galerii w Wieży zaczyna się od spotkania z twórczością Doroty Sarzyńskiej. Wernisaż odbędzie się w piątek 10 kwietnia w Wieży Ciśnień, a sama wystawa zostanie z nami aż do końca maja. To taki kulturalny start wiosny, który może zainteresować zarówno stałych bywalców wystaw, jak i tych, którzy po prostu lubią zajrzeć do ciekawego miejsca w mieście

Szczegóły wernisażu Doroty Sarzyńskiej

Data i godzina: 10 kwietnia 2026 r. (piątek), godz. 17:00
Miejsce: ul. Wielkopiecowa 1, 27-200 Starachowice, Polska
Wystawa czynna do: 31 maja 2026 r.
Cena / wejściówki: brak informacji o biletach w opisie wydarzenia

Organizatorem wydarzenia jest muzealna Galeria w Wieży.

Co czeka na wystawie?

Wystawa prac Doroty Sarzyńskiej otwiera nowy sezon w galerii, więc można się spodziewać świeżego spojrzenia, spokojnej przestrzeni i okazji do bliższego kontaktu ze sztuką To dobre miejsce dla osób, które lubią oglądać lokalne wydarzenia artystyczne bez pośpiechu, a także dla tych, którzy chcą po prostu spędzić popołudnie w nieco innym klimacie.

Wernisaż to zwykle najlepszy moment, żeby zobaczyć prace jako pierwsze i poczuć atmosferę otwarcia wystawy. Sam termin jest wygodny, a ekspozycja pozostanie dostępna jeszcze przez kilka tygodni, więc łatwo znaleźć moment na wizytę.

Link do wydarzenia na Facebooku