Wakacyjne spotkania w Plastusiu: Kropki Biedronki dla dzieci
Zapraszamy wszystkie dzieci na fascynujące warsztaty „Kropki Biedronki” w Bibliotece „Plastuś”! To doskonała okazja, by w kreatywny sposób rozpocząć lato i spędzić czas z rówieśnikami. Przygotujcie się na zabawę i naukę w jednym!

Rozpoczęcie wakacyjnego cyklu warsztatów „Plastusiowa Księga Robali”

W Bibliotece „Plastuś” przy ul. Żeromskiego 8 ruszył wakacyjny cykl spotkań dla dzieci pod nazwą „Plastusiowa Księga Robali”. Pierwsze zajęcia, „Kropki Biedronki”, odbyły się w atmosferze pełnej radości i twórczego zapału. Warsztaty te są częścią większego projektu, który ma na celu rozwijanie kreatywności i wiedzy przyrodniczej wśród najmłodszych mieszkańców.

Przywitanie lata w Bibliotece „Plastuś”

Podczas inauguracji cyklu warsztatów pogoda była doskonała, co dodatkowo wpłynęło na dobre humory uczestników. Dzieci miały okazję poznać fascynujący świat owadów, a szczególnie biedronek, które stały się główną atrakcją pierwszych zajęć. Zajęcia odbyły się w przestronnej sali biblioteki, która na czas wakacji zamieniła się w miejsce pełne kolorowych dekoracji i przyjaznych robaczków.

Kolejne warsztaty już w najbliższy wtorek

Organizatorzy zapraszają na kolejne spotkanie, które odbędzie się we wtorek o godzinie 13:00. Warsztaty są otwarte dla wszystkich dzieci, które chcą spędzić czas w twórczy i edukacyjny sposób. Każde spotkanie to nowa przygoda i nowe tematy związane ze światem owadów, co sprawia, że każdy tydzień przynosi nowe, ciekawe wyzwania i odkrycia.

Do zobaczenia, małe Robaczki! Przygotujcie się na niesamowite przygody i mnóstwo zabawy w Bibliotece „Plastuś”.


Na podstawie: MBP Starachowice